Yaşam

Friends Yıldızı Matthew Perry’nin Ölümüne İlişkin Teoriler Ortaya Çıktı Hayranlarını Şok Etti

Friends dizisinin sevilen yıldızı Matthew Perry’nin beklenmedik ölümü herkesi şok etse de bazı gizemli ayrıntılar hayranlarının kafasını karıştırıyor. Bir bulmacanın parçaları gibi görünen bu gizemli ipuçları aslında neyi saklıyor? Detaylar içeriktedir. ?

Kaynak: bir

Ünlü dizi Friends’te Chandler rolünü oynayan popüler oyuncu Matthew Perry’nin şüpheli ölümü hayranlarını ve yakın çevresini derinden sarstı.

Perry’nin son günlerinde sosyal medyadaki faaliyetleri, ölümünün ardından çeşitli spekülasyonlara yol açtı.

Özellikle Batman sinyalinin Instagram’da defalarca paylaşılması, Gotham City’de tehlike zamanlarında kullanılan bir işaret olarak bilindiği için Perry’nin bir şeyler söylemeye çalıştığı yönünde teorilerin oluşmasına neden oldu.

Ayrıca Batman sinyal fotoğraflarının altına “Ne demek istediğimi anlıyor musun?” diye yazdı. ve “Sana ne anlatmaya çalıştığımı anlıyor musun? – Ben Mattman’ım.” Metin de diğer dikkat çekici detaylar arasında yer alıyor.

Oyuncunun ölmeden önce yazdığı anı yazısı da bu spekülasyonları besleyen bir diğer unsur oldu.

Kitabın son bölümünün “Batman” adının verilmesi hayranlarını daha da endişelendirdi.

Bu, ölmeden önceki son Instagram paylaşımı olan jakuzide çekilen fotoğrafla birleşince, Matthew’un boğularak öldüğünün açıklanması olayın gizemini daha da artırdı.

Perry’nin aynı anda üç kızılcıktan oluşan çarpıcı bir fotoğrafını paylaşarak, “Bugün yediğim tek şey bu, ben Matt” dediği de biliniyor.

Bu görüntü bazılarına anlamsız bir detay gibi görünse de “The Cranberries” adlı müzik grubuna bir gönderme olabileceği düşünülüyor.

Grubun solisti, geçmişte alkolden kaynaklanan bir kazada boğularak hayatını kaybetmiş, bu ölümle ilgili yapılan soruşturmada evinde herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmamıştı.

Polis, Matthew Perry’nin ölümüyle ilgili herhangi bir kasıt şüphesi bulunmadığını ve evinde uyuşturucu bulunmadığını açıklasa da oyuncunun son dönemdeki sosyal medya paylaşımları, ölümüyle ilgili gizemli bir atmosfer yarattı.

Perry’nin hayranları ve takipçileri bu tesadüfleri ve sembolleri, ünlü oyuncunun ölümünün ardındaki gerçekleri anlamaya çalışırken her bir ipucunu büyük bir titizlikle incelemeye devam ediyor.

Seni ve şakalarını asla unutmayacağız, hoşçakal Chandler. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu