Ekonomi

Başkan Yılmaz: “Ortak akılla hareket etmek ilçemize değer katar”

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) İdare Konseyi Lideri Kazım Yılmaz, “Bakanlıklarımızın yerine getirmeye çalıştığı sorumluluklara destek olmak, Çarşambamız için ortak akılla hareket etmek, ilçemizin üretimine, gelişimine ve konumuna değer katacaktır” dedi.

Çarşamba Müftüsü Cemal Uzun, Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Mustafa Berber, Toplumsal Yardımlaşma Müdürü Tevfik Akın, Toplumsal Hizmet Merkezi Müdürü Zekai Varol, İş Kurumu Şube Müdürü Rıfat Yıldız, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Feti Sel, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Çarşamba Nüfus Müdürü Yusuf Çakır, İlçe Sıhhat Müdürü Dr. Özer İtina ve Kütüphane Müdürü Muharrem Orta, ÇTB Lideri Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Güzel olsun ziyaretinde konuklar, ekim ayı başında gerçekleşen borsa organ seçimleri sonucunda tekrar lider seçilen Yılmaz ve yeni meclise güzel olsun dileklerini iletti.

İlçe protokolünü ağırlayan Lider Yılmaz, “İlçemizin ileri gelen kuruluşlarının yetkilerini ağırlamaktan şeref duyduk. İnanıyorum ki hoşgörü içerisinde dikkat ve titizlikle yürütülen ortak çalışmalar, bizleri birbirimize daha çok yakınlaştırdığı gibi ilçemize de büyük katkılar sunacaktır. Bakanlıklarımızın yerine getirmeye çalıştığı sorumluluklara destek olmak, Çarşambamız için ortak akılla hareket etmek, ilçemizin üretimine, gelişimine ve konumuna değer katacaktır” sözlerini kullandı.

Tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Lideri Hacı Toraman, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan ve Genel Sekreter Sercan Yaşar hazır bulundu. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu