Haber

Türkiye- Çekya maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak? Türkiye- Çekya hazırlık maçı bilet fiyatları ne kadar, kaç TL?

Türkiye- Çekya hazırlık maçı bilet fiyatları ne kadar, kaç TL? sorusu merak edilenler ortasında yer alıyor. Futbolseverlerin heyecanla beklediği hazırlık müsabakasının biletlerinin ne vakit çıkacağı bekleniyor. Türkiye- Çekya maçı biletleri ne vakit satışa çıkacak? Türkiye- Çekya hazırlık maçı bilet fiyatları ne kadar, kaç TL? Türkiye maçı bileti! İşte merak edilenler…

TÜRKİYE- ÇEKYA MAÇ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI MI?

Türkiye- Çekya hazırlık maçı biletleri satışa çıktı ancak kısa müddette tükendi.

Bilet fiyatları ise şöyleydi;

1. Katgeori 50 TL,

2. Kategori 30 TL

TÜRKİYE- ÇEKYA MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Türkiye- Çekya hazırlık maçı 19 Kasım günü saat 20:00’da Gaziantep Stadyumu’nda oynanacak. Gaziantep’teki Kalyon Stadyumu’nda oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak müsabakayı TRT Spor naklen yayınlayacak. Müsabakayı İskoçya Futbol Federasyonu’ndan William Collum yönetecek. Collum’un yardımcı hakemliklerini aynı ülkeden David McGeachie ve Francis Connor yapacak. Maçın 4. hakemliğini Halil Umut Meler üstlenecek.

TÜRKİYE- ÇEKYA MAÇI HANGİ KANALDA?

Türkiye- Çekya karşılaşması TRT Spordan naklen yayınlanacak. A Milli Futbol Takımı’nın Çekya ile karşılaşacağı özel maça mesken sahipliği yapacak Gaziantep’te, 21 yıl sonra milli maç heyecanı yaşanacak. Gaziantep, son olarak 25 Nisan 2001’de Millileri ağırlamış, Kamil Ocak Stadı’nda oynanan özel maçta Arnavutluk, Türkiye’yi 2-0 yenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu